Profesjonelle medlemmer 2019

 

Dorthe Lie

dorthe@ennea.no

Jørgen Klafstad

jorgen@relasjonsselskapet.no

Oddvar Bakken

oddvar@inner.no

Christine L Wittusen

christine@kjernekraft.com

Helene Makani

helene@9typer.no
Camilla Eftevaag

camilla@proactiveconsulting.no

Christian Brym

christian@loveoctopus.com

Eva K Steira

eva@steira.no

Halvor Grydeland

halvor.grydeland@tredjepart.no

Nina Sjøvoll

ninasjovoll@gmail.com
Iris Jensen-Holmenes

iris.holmenes@gmail.com

   
   
   
   
   
   

Se også lenkene lengre nede på denne siden til websider av våre medlemmer. Her finner du både tilbud om coaching, kursing og mye mer.

Kalender

<< okt 2020 >>
mtotfls
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Facebook

Beatrice Chestnut og Uranio Paes, to erfarne Enneagram-eksperter og lærere snakker i denne podcasten om Enneagrammet som verktøy for personlig utvikling. Siste episode: "Anecdotes from the Nine Types". Kan abonneres på Spotify, App Store og andre plattformer.
www.facebook.com/thechestnutgroup/photos/a.1383645251814606/1585640168281779/?__cft__[0]=AZW7XKV2SqLaYZo2m0BUu8FadzfKi5IH9rPvszPZuRcwaJgQKZGw8MnQrDH8dNePD_Hde0PZVvcHhZDINzZBSQ2VZJuaRqqNgeZu2-Jm245PFLgcNpLw1yxABV2iyZ85lk4757lLONY2lnNmanKeR7Z3xIEGbjIWR7c9kpUsvGBQnxTmxIVG3ohdK6iDHeyf8Dc&__tn__=EH-RThanks everyone for listening! @cpenneagram @uraniopaes
... See MoreSee Less

View on Facebook

Arkiv

IEAs stiftere består av Kirsti April Fønhus og disse: Personvern (GDPR)