Profesjonelle medlemmer 2019

 

Dorthe Lie

dorthe@ennea.no

Jørgen Klafstad

jorgen@relasjonsselskapet.no

Oddvar Bakken

oddvar@inner.no

Christine L Wittusen

christine@kjernekraft.com

Helene Makani

helene@9typer.no
Camilla Eftevaag

camilla@proactiveconsulting.no

Christian Brym

christian@loveoctopus.com

Eva K Steira

eva@steira.no

Halvor Grydeland

halvor.grydeland@tredjepart.no

Nina Sjøvoll

ninasjovoll@gmail.com
Iris Jensen-Holmenes

iris.holmenes@gmail.com

   
   
   
   
   
   

Se også lenkene lengre nede på denne siden til websider av våre medlemmer. Her finner du både tilbud om coaching, kursing og mye mer.

Kalender

<< apr 2019 >>
mtotfls
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Facebook

Aldri galt med litt innsikt - og Christine Lindholt Wittusen synes jeg er både dyktig og inspirerende. Klikk, lær og lik 🙂Bli med på en spennende inspirasjonskveld om personlighetstyper og relasjoner, i en uformell og hyggelig setting. Ved å bli mer selvbevisst og forstå dem du ... ... See MoreSee Less

View on Facebook

Instagram

Arkiv

IEAs stiftere: