Profesjonelle medlemmer 2019

 

Dorthe Lie

dorthe@ennea.no

Jørgen Klafstad

jorgen@relasjonsselskapet.no

Oddvar Bakken

oddvar@inner.no

Christine L Wittusen

christine@kjernekraft.com

Helene Makani

helene@9typer.no
Camilla Eftevaag

camilla@proactiveconsulting.no

Christian Brym

christian@loveoctopus.com

Eva K Steira

eva@steira.no

Halvor Grydeland

halvor.grydeland@tredjepart.no

Nina Sjøvoll

ninasjovoll@gmail.com
Iris Jensen-Holmenes

iris.holmenes@gmail.com

   
   
   
   
   
   

Se også lenkene lengre nede på denne siden til websider av våre medlemmer. Her finner du både tilbud om coaching, kursing og mye mer.

Kalender

<< okt 2019 >>
mtotfls
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Facebook

Sørafrika er vert for den internasjonale Enneagramkonferansen i år. Tittelen er spennende: The Art and Science of Consciousness. Norges eneste representant, Camilla Maria Eftevaag, sendte oss en hilsen og noen bilder. Tusen takk for det!
www.enneagramconference.net/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Arkiv

IEAs stiftere består av Kirsti April Fønhus og disse: