Profesjonelle medlemmer 2019

 

Dorthe Lie

dorthe@ennea.no

Jørgen Klafstad

jorgen@relasjonsselskapet.no

Oddvar Bakken

oddvar@inner.no

Christine L Wittusen

christine@kjernekraft.com

Helene Makani

helene@9typer.no
Camilla Eftevaag

camilla@proactiveconsulting.no

Christian Brym

christian@loveoctopus.com

Eva K Steira

eva@steira.no

Halvor Grydeland

halvor.grydeland@tredjepart.no

Nina Sjøvoll

ninasjovoll@gmail.com
Iris Jensen-Holmenes

iris.holmenes@gmail.com

   
   
   
   
   
   

Se også lenkene lengre nede på denne siden til websider av våre medlemmer. Her finner du både tilbud om coaching, kursing og mye mer.

Kalender

<< aug 2020 >>
mtotfls
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Facebook

Denne uken blir vi bedre kjent med Nina Sjøvoll som har vært medlem i Enneagramforeningen i mange år. Nina jobber som Veileder og formidler.

Nina holder til i Oslo og har holdt en rekke kurs og foredrag om samspill og kommunikasjon i relasjoner med utgangspunkt i Enneagrammet.

Tusen takk for at du deler dine erfaringer med nettverket Nina, og for at du tok deg tid til en liten prat med oss.

#enneagrammet #enneagramforeningen #personligutvikling #selvutvikling #ledelse #kommunikasjon #samspill #Team #personlighetsmodell

Bli kjent med medlemmene i Enneagramforeningen
... See MoreSee Less

View on Facebook

Arkiv

IEAs stiftere består av Kirsti April Fønhus og disse: