Profesjonelle medlemmer 2019

 

Dorthe Lie

dorthe@ennea.no

Jørgen Klafstad

jorgen@relasjonsselskapet.no

Oddvar Bakken

oddvar@inner.no

Christine L Wittusen

christine@kjernekraft.com

Helene Makani

helene@9typer.no
Camilla Eftevaag

camilla@proactiveconsulting.no

Christian Brym

christian@loveoctopus.com

Eva K Steira

eva@steira.no

Halvor Grydeland

halvor.grydeland@tredjepart.no

Nina Sjøvoll

ninasjovoll@gmail.com
Iris Jensen-Holmenes

iris.holmenes@gmail.com

   
   
   
   
   
   

Se også lenkene lengre nede på denne siden til websider av våre medlemmer. Her finner du både tilbud om coaching, kursing og mye mer.

3 days ago

Enneagramforeningen IEA-Norge

Gårsdagens foredrag med Kjersti Wold går fortsatt rundt i hodet mitt. Å høre våre forsvarsmekanismer omtalt på en så klok og ikke-dømmende måte hadde enorm effekt. Satt på bussen i morges og observerte hvor mange ganger jeg helt "automatisk" tok ut mobilen. Sikkert 8 ganger! Men ha, jeg tok meg i det, og kjente litt på dagen, formen og tankene mine. Utrolig spennende og berikende. Må huske å gjøre det i morgen også. Takk forresten til alle som kom, det var en fantastisk energi i rommet! #EnneagramRules #individuasjon #forsvarsmekanismer ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

Enneagramforeningen IEA-Norge
View on Facebook

Nå snakker vi litt med sidemann...tilbake live om litt. ... See MoreSee Less

View on Facebook
IEAs stiftere: